Слободороманівський ліцей П'ятниця, 25.09.2020, 11:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Свіжі новини. [463]
Читайте новини з життя нашої школи і не тільки :)

Шкільне життя

Ми в соц. мережах

Кнопка сайту
Сайт Слободороманівської гімназії

Повідомлення
Система Orphus

Наше опитування
Ваше ставлення до ЗНО

1. Позитивне, чесне оцінювання знань
2. Даремна затія
3. Негативне, всерівно підтасують
4. Нічого не зміниться при вступі у вуз


Всього відповідей: 202

Готуємось до ЗНО

Всі предмети ЗНО

Профорієнтація: ким стати?

Вивчаємо математику

Англійська мова (7 рівнів)

Українська мова та література

Математика

Фізика

Історія України

Англійська мова

Біологія

Хімія

Географія


Географія сайту
free counters

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Слободороманівський освітній округ.

Сторінка присвячена науково-методичній роботі в нашій школі.

    Знайомтесь, завуч з науково-методичної роботи: 

            Савчук Тетяна Антонівна.   

     

17 лютого 2010 року на базі Слободороманівського ЗНВО "Школа - гімназія – дошкільний навчальний заклад" відбувся шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

 В секції "Історичне краєзнавство", учениця 9 класу Голуб Анастасія - під керівництвом вчителя історії і правознавства Кірюшкіної Лариси Віталіївни.

 В секції "Теоретична фізика", учень 9 класу Матвійчук Олександр -  керівник, вчитель фізики Ковальчук Володимир Валентинович.

Тож вітаємо учасників конкурсу-захисту, бажаємо їм наснаги, творчого пошуку, адже пошуково - дослідницька робота школярів у МАН сприяє їхній самореалізації та самовизначенню у професійному виборі. Успіху вам на шляху у досягненні життєвих висот.


19 лютого на базі Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено окружний семінар вчителів української мови і літератури "Формування компетентності учнів на уроках української мови і літератури".

Учасників семінару привітно зустріли директор школи Надієвець Петро Іванович і його заступники: Скиба Наталія Іванівна та Пасічник Валентина Петрівна. Вони ознайомили присутніх вчителів української мови, української та зарубіжної літератури з традиціями педагогічного та учнівського колективів, поділилися досвідом своїх надбань.

Відвідавши уроки у 7 класі на тему: "Тарас Григорович Шевченко «Заповіт» - твір, що  єднає минуле, теперішнє і майбутнє", який провела  вчитель української мови і літератури вищої категорії, звання «Старший вчитель» Овсійчук Марія Михайлівна,  та зарубіжної літератури  у 8 класі „Подорож до країни, де сходить сонце”, який провела вчитель зарубіжної літератури вищої категорії Заруцька Галина Іванівна.

Колеги з інших шкіл були приємно вражені сучасним оформленням уроку, структурою і формою організації роботи з учнями. Колеги-освітяни отримали велике задоволення від відвіданих уроків. Ми висловлюємо вдячність директору Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петру Івановичу Надієвцю та педагогічному колективу школи за організацію та його проведення на високому методичному рівні.

 


24 лютого 2010 року на базі Слободороманівського ЗНВО "Школа-гімназія-дошкільний навчальний заклад" відбувся окружний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з метою подальшого розвитку та удосконаленню системи методичної роботи освітнього округу.


25 – 26 лютого 2010 року, було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України у історико-географічному відділенні.

У секції  "Історичне краєзнавство" перемогу здобула учениця 9 класу Слободороманівського ЗНВО Голуб Анастасія, посівши ІІ місце з результатом 81,18 балів із 100 можливих. Педагогічним керівником  є вчитель історії та правознавства Кірюшкіна Лариса Віталіївна. 

 


                       2011-2012 н.р.


 

На базі Яворівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: „Диференціація на уроках математики в початкових класах”. В роботі семінару взяли участь голова методичної ради округу Савчук Т.А., голова МО вчителів початкових класів Філімонова Т.В. та викладачі шкіл округу Павлюк С.А., Осадчук Н.В. (Слободороманівська гімназія), Філімонова Т.В. (Брониківська ЗОШ І-ІІ ст.), Рожко Л.Б. (Новороманівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сидорчук Т.В. (Тальківська ЗОШ І-ІІ ст.). Семінар розпочався презентацією Яворівської школи, яку представила вчитель зарубіжної літератури Дмитренко Т.В. Присутні ознайомились з основною проблемою, над якою працює школа та шляхами і методами вирішення цієї проблеми педагогічним колективом. Заступник директора з НВР Радзивіл Т.В. розповіла про організацію динамічної групи та роботу класних керівників. Вчителі округу відвідали урок німецької мови у 4 класі (вчитель Радзивіл Т.В.) на тему: „Ми живемо тут”, урок математики у 1 класі (вчитель Машевська Л.Г.) на тему: „Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 3”. Уроки пройшли на високому методичному рівні, з використанням різних форм і методів роботи.

 

На завершення голова МО вчителів початкових класів Філімонова Т.В. провела засідання у вигляді „круглого столу”, де активну участь взяли Павлюк С.А., Осадчук Н.В., Рожко Л.Б. Після цього на високому рівні був проведений виховний захід під керівництвом педагога-організатора Мартинюк Л.М.
З метою підвищення професійної компетентності вчителів та забезпечення ефективності навчально-виховного процесу в окрузі створена творча лабораторія вчителів початкових класів. До складу якої ввійшли  вчителі: Павлюк С.А. - керівник творчої лабораторії, Богданчук Г.П. (Слободороманівська гімназія), Чечет О.С. (Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Філімонова Т.В. (Брониківська ЗОШ І-ІІ ст.), Ничипорук Л.А. (Новороманівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Тема, над якою працює творча лабораторія, - «Використання елементів розвивального навчання на уроках початкових класів».
Творча група вчителів іноземної мови (керівник Осадчук Н.В.) працює над проблемною темою: «Інтерактивні технології як засіб формування комунікативної компетенції», завданням яких є розв’язання актуальних проблем навчально-виховного процесу, які є новими в педагогічній теорії і практиці.
       Значна методична робота велася з молодими педагогами- початківцями. В жовтні місяці на базі Слободороманівської гімназії під керівництвом ЗДНМР Савчук Т.А. було проведено засідання круглого столу  «Будьмо знайомі». Молоді вчителі  шкіл округу ознайомилися з планом методичної роботи. Заступник директора з виховної роботи Дейнека Н.В. розповіла про систему виховної роботи в гімназії. Психолог Петренко Г.О. провела співбесіду з питань: «Розповідь про себе», «Як вам працюється у школі?» та анкетування «Якої допомоги ви потребуєте?». Практичне заняття «Конструювання теми (етапи уроку, прийоми)» провела вчитель початкових класів Желізко Р.Ц. Наставники шкіл округу відвідували уроки,  давали практичні поради при плануванні уроків та ведення шкільної документації.
15.11.11 р.  на базі Слободороманівської гімназії відбулось засідання обласної школи ППД методистів з проблеми «Науково-методичний супровід організації роботи з педагогічними кадрами в умовах функціонування освітнього округу». Участь в засіданні взяли 9 представників з різних районів області та  методисти і педагоги району. Учасники  школи ППД взяли участь у засіданні окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Засідання розпочалося  інформаційним блоком з повідомлення про участь у Дні початкової освіти, який проходив у м. Києві (Желізко Р.Ц. (Слободороманівська гімназія),  Машевська Л.Г., Мілевська Ю.Ф. (Яворівська ЗОШ І-ІІ ст.)).
Напрацювання вчителів початкових класів шкіл округу щодо реалізації проблемної теми методичного об’єднання представили Деркач І.В., вчитель Немильнянської ЗОШ І-ІІ ст. - «Використання музичного супроводу на уроках»;  Лось В.З., вчитель Брониківської ЗОШ  І-ІІ ст. - «Використання посібника С.Логачевської на уроках математики»;  Данильчук Л.І.,  вчитель Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ст. - «Засоби мультимедіа на уроках в початкових класах»; Павлюк С.А. (Слободороманівська гімназія) - майстер-клас «Виготовлення новорічної іграшки».
Традиційною є участь психолога в роботі  методоб’єднання округу. Під час хвилини психолога було прокоментовано використання  проективних малюнкових методик за версією Люшера. З захистом домашнього завдання «Представлення проектів» виступили вчителі  гімназії    Богданчук Г.П. та  Лосовська Т.Г. Завершилось засідання методичного об’єднання виробленням рекомендацій,  до якого були залучені всі учасники школи ППД. Було проведено засідання фокус-групи вихователів ДНЗ «Нетрадиційні методи  фізкультурно-оздоровчої роботи», під час якої  завідуюча Яворівським ДНЗ Данильчук А.П.  поділилась досвідом організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі.

В лютому місяці вчителем української мови та літератури Савчук Т.А. був проведений Тиждень української мови та літератури.

 
Газета Слободороманівського освітнього округу 2012-2013, щоб скачати клацніть ТУТ

На базі Слободороманівської гімназії  протягом останніх років проводилися 

такі семінари з обміну досвідом роботи:

  1. 2010 р. – районний семінар заступників директора з виховної роботи на тему: „Проектування, розробка і реалізація проектів у виховній роботі”;
  1. 2010 р. – районний семінар вчителів обслуговуючої праці на тему: „Формування ключових компетентностей на уроках обслуговуючої праці”;
  2. 2011 р. – обласний семінар методистів на тему: „Системний підхід в організації методичної роботи з педагогічними кадрами в освітньому окрузі”;
  3. 2011 р. – районний семінар вчителів біології та хімії на тему: „Впровадження особистісно-орієнтованої системи навчання у роботі з обдарованими дітьми”;
  4. 2012 р. – районний семінар вчителів фізичного виховання на тему: „Використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури”;
  5. 2013 р. – районний семінар психологів та вчителів образотворчого мистецтва на тему: „З досвіду розвитку творчих здібностей та формування естетичної культури у школярів”;
  6. 2013 р. – обласний семінар методистів,які відповідають за роботу початкових класів на тему: „Шляхи підвищення фахової майстерності педагогічних працівників відповідно до потреб модернізації освіти”;
  7. 2014 р. – районний семінар вчителів інформатики на тему: «Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів засобами ІКТ»

За матеріалами заступника директора з науково-методичної роботи Савчук Т. А.

Форма входу

Перекладач сайту

Календар.
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

Погода

Календар дат
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

Сайти шкіл району

Старший інспектор.
Швайківський Руслан Анатолійович Контактний телефон: 0935224331 Контактні телефони чергової частини: 102, 5-22-25 Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua» Прийом здійснюється за адресою: м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка 3 «а» кабінет № 17, 18 -->

Міні-чат

Слободороманівська гімназія. Адміністратор сайту: Кучерявенко Д. В. © 2020